O mnie

Wystąpienia publiczne są jedną z najbardziej pożądanych i jednocześnie jedną z najtrudniejszych umiejętności.

Pożądanych dlatego, że występujemy niemal cały czas – nie tylko podczas prezentacji, ale również w zwykłych codziennych sytuacjach, gdy konfrontujemy myśli i postawy z innymi ludźmi.

Trudnych, ponieważ w dobie mediów społecznościowych, komunikacji internetowej (chociażby w formie pisemnej czy obrazkowej),  tracimy wprawę i śmiałość w werbalnej ekspresji.

Nie tracimy jednak bezpowrotnie!

Głównym celem zajęć z wystąpień publicznych jest przybliżenie niezbędnej wiedzy, podstaw teoretycznych z zakresu budowania przemówień, oraz zachęcenie( poprzez ćwiczenia praktyczne), do podejmowania wyzwań w tej dziedzinie.

Moje doświadczenie aktorskie oraz trenerskie jako prowadzącej autorskie warsztaty, dają podstawy do podzielenia się wskazówkami jak przemawiać publicznie.

Wszystko po to, aby każdy mógł osiągać cele, które sobie zakłada przy każdym wystąpieniu czy przemawianiu.

W zależności od kontekstu, w którym będziemy korzystać z tej wyjątkowej umiejętności, cele mogą być różne. W grupie znajomych może być to sprawienie, aby wszyscy śmiali się z opowiedzianego dowcipu, a podczas prezentacji biznesowej może to być przekonanie ich do własnych wizji.

Krótko mówiąc, celem jest skuteczne prezentowanie siebie z najlepszej strony, oraz ciekawe przedstawianie tego, co mamy do powiedzenia w każdej sytuacji, w zależności od potrzeb.